BOSCH

Перейти до сайту BOSCH

bosch 1

Історія компанії BOSCH

Компанія BOSCH почала своє існування в 1886 році в німецькому місті Штутгарті після відкриття Робертом Бошем «Майстерні точної механіки і електротехніки». Роберт Бош народився в 1861 р в Альбек, в сім'ї заможного селянина. Подорослішавши, Бош став відомим інженером-електриком і, як виявилося пізніше, одним з лідерів промислової революції. Питання якості продукції завжди були для нього основними. Девізом компанії стала фраза: «краще втратити гроші, ніж довіру клієнтів». Крім того, одним з основних питань, що вирішуються Робертом Бошем, було питання здоров'я і працездатності його штатних робітників. У 1906 році був введений восьмигодинний робочий день, а в 1910 - скорочений день в суботу. Після проголошення девізів «Продавати краще з кращого» і «Задоволення ваших партнерів по бізнесу набагато важливіше хвилинної вигоди» Бош став дуже шанованою людиною в діловому колі. Бош вірив в те, що бізнес повинен складатися на взаємній довірі партнерів і виробництві якісного товару. Він представляв свою компанію як жива істота, яке повинно було створити шляхи розвитку для спільних інтересів.

Роберт Бош починав свою справу з невеликої майстерні. Однак в 1901 році Бош разом зі співробітниками переїжджає в нове, більш просторе приміщення, розширює штат кращими механіками і закуповує нове обладнання. До початку Першої світової війни Бош став одним з найбільш успішних підприємців. Великий успіх компанії принесли побутові електроприлади.

У 1933 був представлений перший холодильник фірми BOSCH. Це був круглий «холодильний барабан» на ніжках масою 80 кг і ємністю 60 літрів. Пізніше з'явилися холодильники «нового покоління». Вони дозволяли зберігати продукти свіжими в два рази довше. У 1939 році був налагоджений серійний випуск холодильників. Зараз дуже багато виробників холодильників повертаються до «барабанної» формі. Виявилося, що втрата енергії з площі циліндра нижче, ніж з прямокутної поверхні.

У 30-х BOSCH зайнявся випуском професійних інструментів. При цьому в 1932 компанія випустила перший в світі електроперфоратор, в 1946 - перший в світі електролобзик. Крім того, в 1984 компанія створила перший в світі акумуляторний перфоратор.

У 50-е BOSCH стає одним з найбільших виробників побутової техніки. У 1950 була створена перша кухонна плита BOSCH - аналог тих, якими ми користуємося зараз. У 1957 - морозильна камера, в 1958 - пральна машина, а в 1965 - посудомийна машина.

У 1967 році відділення Robert Bosch GmbH і Siemens AG об'єдналися в одну компанію - BSH Bosch und Siemens Hausgeraete GmbH.

Також компанія BOSCH домоглася визнання в області автомобільної індустрії. А після створення відділення BOSCH Telecom почалося виробництво телефонних апаратів, а й тут компанія дотримується своїх традицій створення якісного товару.

Запорукою бездоганності компанії є стиль, зручність і простота у використанні техніки. Пральні машини, суміщені з сушильними апаратами, які автоматично встановлюють час роботи і швидкість віджиму, домашні масажери і грілки, вбудована побутова техніка, плити і пилососи - все це створено виключно для максимального комфорту споживачів.

Особливу увагу слід приділити сучасним холодильникам BOSCH. Компанія розробила нову систему Antibacterial, яка перешкоджає розмноженню мікроорганізмів. Тепер продукти довше залишаються свіжими, зберігають вітаміни, а бактерії втрачають можливість поширюватися всередині холодильника. Компанія BOSCH досі залишається одним з лідерів продажів холодильників на ринку.

Щорічно, починаючи з 2001 року, у всіх європейських країнах журналом Readers 'Digest проводяться дослідження, метою яких є виявлення торгових марок, що користуються у споживачів найбільшим успіхом і повагою. Журналом враховується думка кожного окремого респондента, але сукупність переваг визначає лідера в цілому по країні. У номінації «марка довіри 2006» в категорії «побутова техніка» вшосте компанія BOSCH займає перше місце. Нелегко в умовах сучасної ринкової конкуренції зайняти лідируючі позиції, але ще важче втримати їх на протязі довгого часу. Компанія не забуває про своїх покупців і продовжує підтверджувати якість своїх товарів. Увага акцентується на довірі покупців, а також на дбайливому ставленні до природи. У зв'язку з цим BOSCH щорічно витрачає 100 млн. євро на захист навколишнього середовища.

Компанія виробляє свою продукцію на заводах Німеччини, Іспанії, Туреччини, Словенії, Греції та Польщі. У Німеччині в даний момент діють чотири заводи.

З самого початку своєї роботи Роберт Бош вважав, що дані і виконані ним обіцянки і віра споживачів в якість його товарів є більш важливим фактором, ніж одномоментна вигода. Заснована ним компанія дотримується цього принципу і по сей день.

Безпека, комфорт, функціональність - характеристики їзди, які обумовлені справністю автомобіля. Турботу про бездоганний стан такої складної техніки правильно довірити професіоналам. І Бош Авто Сервіс, безумовно, - найбільш вигідний і надійний варіант автосервісу в Україні. Бренд, заснований в 1921 році, майже століття послідовно встановлює критерії і дотримується стандартів техобслуговування, що забезпечують результат екстра-рівня:
  • повнота сервісу: від косметичного тюнінгу до капітального ремонту;
  • універсальність: на станції техобслуговування автомобілів відремонтують машину будь-якої марки;
  • оригінальні запчастини: Bosch поставляє ідентичну комплектацію провідним автовиробникам і в мережу автосервісу;
  • індивідуальний підхід до конкретної проблеми;
  • справедлива ціна послуг;
  • компетентність персоналу, який навчається в підготовчих центрах компанії. В Україні відкрито три «Академії Bosch» на базі НУ «Львівська політехніка», Харківського автомобільно-дорожнього університету та Одеського політехнічного університету, а головний Навчальний Центр Бош знаходиться в Києві;
  • робота лінії технічної підтримки.
Більш 16,5 тисячі автотехцентрів в 150 країнах - найкращий доказ затребуваності послуг бренду. І кількість СТО мережі збільшується щодня на чотири.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування та ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м.Кропивницький кол. Кіровоград), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький кол. Кіровоград) унікальний для України паливний стенд для діагностики і ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (кол. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому, ремонт ТНВД в Кіровограді, ремонт систем COMMON RAIL в Кропивницькому, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів, ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури, то Вам необхідно звернутися саме до нас.