CASE IH

Оригінальний каталог запчастин до техники CASE IH
Перейти до сайту CASE IH

case-ih-history-1  case-ih-history-2 case-ih-history-4  case-ih-history-6case-ih-history-7case-ih-history-8
case-logoКомпанія CASE IH розпочала свою історію в 1831 році, коли Цируса Халл МакКормік (Cyrus Hall McCormick), була розроблена і зібрана його перша механічна молотарка.

Пізніше, в 1842 році винахідник Джером Кейс (Jerome Case) заснував компанію Case в місті Расине для виробництва молотарок МакКорміка. У період до 1900-х років фірма отримала всесвітнє визнання як виробник, який першим почав використовувати парові двигуни в сільському господарстві і, пізніше перетворилася на найбільшого виробника парових двигунів і молотарок.

case-ih-history-3У 1903-1910 р.р. компанія почала розростатися і з'явилися представництва в інших країнах. У тому числі техніка Кейс прийшла і в Імперську Росію.

У 1863 році році Джером Кейс (Jerome Case) створює нову компанію J.I. Case & Company. Він бере в партнери трьох компаньйонів: Мессенію Ерскліна (Messena Ersklin), Роберта Бейкера (Robert Baker) і Стефана Булла (Stephen Bull). Надалі ці чотири людини стають відомими як «Велика Четвірка».

У 1985 році юридичний Департамент США дозволяє придбання компанією CASE компанії International Harvester. Нова компанія CASE IH стає другим за розмірами виробником сільськогосподарської техніки в Північній Америці.

У 1963 році Кейс вже має 125 дилерів у Великобританії, Франції, Південній Африці та Австралії і 15 ліцензій на продаж в інших країнах.

У 1999 році компанія CASE IH об'єдналася з італійським концерном FIAT Group в складі нової компанії CNH (Case IH і New Holland).

case-ih-history-5Сьогодні виробничі і сервісні підприємства концерну CASE IH розміщені в багатьох країнах світу. Дилерська мережа компанії постійно зростає і розвивається. Case IH представляє широкий спектр сільськогосподарських машин, тракторів, зерно- та кормозбиральні комбайни, обприскувачів і грунтообробних машин з найпередовішими технологіями із застосуванням електронного діагностики робочого процесу і можливостями безпілотного автоматичного водіння самохідних машин.

Виробник: CASE IH
МОЩНАЯ МАШИНА ДЛЯ ОБРАБОТКИ ПРОПАШНЫХ КУЛЬТУР С СЕНСОРНЫМ УПРАВЛЕНИЕМ, МОМ 150-275 л.с. | МОМ 112-205 кВт
Виробник: CASE IH
УНИВЕРСАЛЬНАЯ МАШИНА, МОМ 90-120 л.с. | МОМ 67-90 кВт
Виробник: CASE IH
ПРОИЗВОДИТЕЛЬНЫЙ ТРАКТОР ДЛЯ КОММУНАЛЬНЫХ СЛУЖБ И ОБРАБОТКИ ПРОПАШНЫХ КУЛЬТУР, МОМ 95-195 л.с. | МОМ 71-145 кВт
Виробник: CASE IH
МАКСИМАЛЬНАЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТЬ
Виробник: CASE IH
ПРОСТОЙ ДОСТУП И ОТЛИЧНЫЙ ОБЗОР
Виробник: CASE IH
МОЩНОСТЬ РАБОТЫ
Виробник: CASE IH
ВЫСОКАЯ МОЩНОСТЬ
Виробник: CASE IH
ВЫНОСЛИВОСТЬ, ЭФФЕКТИВНОСТЬ, МОЩНЫЙ ПРИВОД НА ЧЕТЫРЕ КОЛЕСА 335-535 л.с. | 250-399 кВт
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.