Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю ловимо перше весняне тепло і дуже швидко їм пересичувався, відгороджуємося від нього склом і, звичайно, кліматичними системами!

Ремонт и диагностика строительной, дорожной, горно-добывающей и коммунальной техники
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки. Дуже часто в спецтехніці використовуються технічні рішення, а також вузли і агрегати добре знайомі нам по сільськогосподарській техніці.
До нас звертаються власники і користувачі екскаваторів, грейдерів, бульдозерів, навантажувачів, асфальтоукладальників, компресорів, дизель-генераторів та інших видів техніки таких марок як JCB, Komatsu, Caterpillar, VÖGELE, Wirtgen, Huyndai, Atlas Copco і, звичайно, наших традиційних CASE і New Holland (Корпорація CNH) - в даному випадку, з приставкою Construction.

Система контролю якості ремонту Bosch QualityScanЗ 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail використовується технологія маркування відремонтованих компонентів Bosch Quality Scan.
  • Спеціальна наліпка із матричним кодом є своєрідним «знаком якості» ремонту інжекторів і ПНВТ системи Common Rail
  • Всю необхідну інформацію про проведений ремонт можна отримати за допомогою безкоштовного додатку для смартфонів
  • Система контролю якості дозволить майстерням Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс надавати клієнтам додаткові гарантії

Двигатели Cummins ISF-2.8 на Газель-Бизнес и Газель NEXTПриблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів Cummins. Нам доводилося ремонтувати мотори Cummins об'ємом від 2,8 до 15 літрів, встановлені на найрізноманітніших видах обладнання, транспорті та іншої техніки. Працюючи в партнерстві з офіційним представите лем Cummins, ми за минулі два роки освоїли ремонт двигуна Cummins ISF-2.8, який встановлюється на автомобілі Газель Бізнес і Газель NEXT.

Трактор MX 240C 1999 року Корпорація CASE почала випуск нової модельної лінійки тракторів Magnum MX. Ці трактора стали продовженням популярної серії Magnun 7100/7200/8900 і отримали багато нових, прогресивних технічних рішень практично у всіх системах трактора. До таких нововведень можна віднести широке використання електроніки в системах управління трансмісією, гідросистемою, навішуванням, клімат-контролем і ін. Вперше в тракторах CASE була використана шина даних (CAN BUS) для комунікації між елементами електроніки трактора. Такі інновації відкрили широкі можливості для реалізації мощностного потенціалу тракторів і для вдосконалення їх конструкції.

Гидростатический насос 400478A1 комбайна CASE 2388Наша компанія протягом усієї своєї історії займається ремонтом систем гідростатичного приводу зернозбиральних комбайнів CASE. Система гідростатичного приводу передає крутний момент від двигуна до механічної трансмісії (коробці швидкостей) комбайна, крім того, забезпечуючи безступінчасту зміну частоти обертання. Така передача як правило складається з таких основних частин як гидронасоса, гідромотора, бака з робочою рідиною, системи фільтрів, рукавів (шлангів) високого та низького тиску, клапана уповільнення і механізму управління. Більшість зернозбиральних комбайнів багатьох світових виробників мають подібні гідростатичні трансмісії. Як правило, найбільш схильними до виходу з ладу є гідростатичний насос і гідростатичний мотор.

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.