Bosch QualityScan: гарантія якості ремонту дизельних компонентів в авторизованих майстернях Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс


З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail використовується технологія маркування відремонтованих компонентів Bosch Quality Scan.
  • Спеціальна наліпка із матричним кодом є своєрідним «знаком якості» ремонту інжекторів і ПНВТ системи Common Rail
  • Всю необхідну інформацію про проведений ремонт можна отримати за допомогою безкоштовного додатку для смартфонів
  • Система контролю якості дозволить майстерням Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс надавати клієнтам додаткові гарантії

Компанія Bosch у минулому році презентувала в Україні проект Bosch Quality Scan - систему контролю якості ремонту дизельних компонентів Common Rail в авторизованих автомайстернях Бош Дизель Центр / Бош Дизель Сервіс. Спеціальне маркування відремонтованих виробів не тільки є гарантійним знаком, але й надає можливість отримати повну інформацію про місце, дату і час проведеного ремонту. До того ж на відремонтовані компоненти поширюється така ж гарантія, як і на нові деталі (1 рік), а їх вартість удвічі нижча.

Інжектори і ПНВТ системи Common Rail, відремонтовані у майстернях мережі, маркуються спеціальним чином. Наліпка або вставка із матричним кодом, розміщена на компоненті, дозволяє споживачам отримати достовірну інформацію про проведений ремонт. Наявну інформацію можна легко і швидко завантажити за допомогою безкоштовного додатку Bosch Quality Scan, доступного для смартфонів на базі Android та iOS. Додаток дозволяє отримати основні відомості, що знаходяться у базі даних Bosch QualityScan – наприклад, код IMA або адресу майстерні, яка виконала ремонт, дату проведення ремонту, які роботи проведені тощо. Інформацію також можна отримати на сайті www.qualityscan.bosch-automotive.com, якщо ввести код із наклейки вручну.
Система контролю якості ремонту Bosch QualityScan

Так зовні виглядає інжектор легкового автомобіля з маркуванням:
Система контролю якості ремонту Bosch QualityScan

Вантажний інжектор, з вставкою на яку нанесено код:
Система контролю якості ремонту Bosch QualityScan
За допомогою такого сканера зчитується код в умовах нашої майстерні

«Впровадження програми Bosch Quality Scan дозволяє компанії Bosch захистити споживачів від неякісного ремонту дизельних компонентів Common Rail, - повідомив керівник відділу з розвитку автосервісних концепцій Bosch в Україні та Молдові Костянтин Кляхін. - За нашими даними, в Україні працює близько 300 СТО, які ремонтують дизельні двигуни, однак тільки Bosch може гарантувати якість ремонту в майстернях мережі Бош Дизель Центр / Бош Дизель Сервіс. Система Bosch QualityScan влаштована таким чином, що якщо ремонт виконаний не за технологією Bosch, інформація про ремонт компонента Common Rail не збережеться у загальній базі даних ремонтів і як наслідок не буде доступна споживачеві».
Система Bosch Quality Scan стартувала у 2015 році й стане єдиним стандартом контролю якості ремонту в усьому світі, в тому числі в Україні. До проекту підключені 14 з 17 діючих у країні станцій Бош Дизель Центр / Бош Дизель Сервіс.

Система впорскування Common Rail забезпечує економічність двигуна, його високу надійність, екологічність за рахунок низького рівня оксиду азоту і СО2, а також динамічні характеристики, такі як потужність, крутній момент і динаміка розгону. Компанія Bosch має довгу успішну історію розвитку систем живлення дизельного двигуна і наразі покриває більше половини цього ринку, виробляючи найсучасніші і найякісніші насоси високого тиску системи Common Rail четвертого покоління.

Створено за допомогою сайта www.bosch.ua

Відремонтований інжектор ретельно пакується у вакуумний пакет:
Система контролю якості ремонту Bosch QualityScan
У разі відправки клієнту, або для зберігання на складі , інжектор у вакуумній упаковці пакується у спеціальну коробку з етикеткою:
Система контролю якості ремонту Bosch QualityScan
Система контролю якості ремонту Bosch QualityScan

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.