Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки.
Дуже часто в спецтехніці використовуються технічні рішення, а також вузли і агрегати добре знайомі нам по сільськогосподарській техніці.
До нас звертаються власники і користувачі екскаваторів, грейдерів, бульдозерів, навантажувачів, асфальтоукладальників, компресорів, дизель-генераторів та інших видів техніки таких марок як JCB, Komatsu, Caterpillar, VÖGELE, Wirtgen, Huyndai, Atlas Copco і, звичайно, наших традиційних CASE і New Holland (Корпорація CNH) - в даному випадку, з приставкою Construction.

Нижче наводимо фото деяких будівельних машин, які ремонтувалися у нас нещодавно:

Екскаватор New Holland B115Екскаватор New Holland B115

Навантажувач Komatsu SK714
Навантажувач Komatsu SK714

Шахтний самоскид ATLAS COPCO MT2010
Шахтний самоскид ATLAS COPCO MT2010

Навантажувач CASE 521
Навантажувач CASE 521

Асфальтоукладальник VÖGELE
Асфальтоукладальник VÖGELE

Фреза Wirtgen W500
Фреза Wirtgen W500

Практично за всіма зазначеними брендам ми виконували ремонт двигунів Cummins, Perkins, Caterpillar, Yanmar, Iveco (FPT) і паливних систем BOSCH, Delphi, Denso. За деякими - ремонтували також гідро-, електросистеми, генератори, стартери, трансмісії, системи кондиціонування. Роботи виконуються як на виїзді, так і в умовах нашої майстерні. На всі виконані роботи надається гарантія. При виконанні ремонтів нами використовуються оригінальні запасні частини, а також, за погодженням із споживачем, можуть застосовуватися перевірені замінники провідних виробників запасних частин. Ми також пропонуємо широкий спектр витратних матеріалів для такої техніки, в т.ч.масла, фільтри, ремені таких виробників як MOBIL, MOTUL, Donaldson, Fleetguard, MANN, BOSCH та інших.

Чекаємо зацікавлених у співпраці власників такої техніки!
komatsucase constructionwirtgen groupnew hollandatlas copco

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.