Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю ловимо перше весняне тепло і дуже швидко їм пересичувався, відгороджуємося від нього склом і, звичайно, кліматичними системами!

Перші кондиціонери в приміщеннях та будинках з'явилися в 1929 році і були випущені американською компанією General Electric, як робоче тіло використовувався аміак.

Після винаходу фреону в 1931 році, кліматична техніка стала поширюватися в світі з величезною швидкістю.

У 1933 році в США почали пропонувати системи кондиціонування в якості додаткового обладнання для розкішних лімузинів. У 1939 році кондиціонер з'явився на серійному автомобілі Paccard. Завдяки еволюції і вдосконаленню автокондиціонер став більш компактним, перемістився з багажника автомобіля під капот і панель приладів і став звичним обладнанням не тільки на легкових автомобілях, а також на вантажному транспорті, автобусах, сільськогосподарській та будівельній техніці.

Як показала практика, на сільськогосподарській і спеціальній техніці, що працює у позашляхових умовах кліматична система ще важливіше, ніж на пасажирському транспорті. Наявність такої системи дозволяє зробити кабіну герметичній, що особливо важливо при роботі в запиленому середовищі, в умовах якої працює як кар'єрна техніка, так і сільськогосподарські трактор, комбайн і т.п.
Однозначної інформації про те, коли отримала кондиціонерний установку перша сільгосптехніка у нас немає, проте, комбайни CASE (International Harvester) випускалися з кондиціонером вже в 1962 році.

Зернозбиральних комбайнів International Harvester 303
Зернозбиральних комбайнів International Harvester 303 (1962-1968)
Оснащувався кондиціонером також і трактор CASE 1070
Трактор CASE AGRI-KING 1070
Трактор CASE AGRI-KING 1070 (1969-1978)

Працюючи по обслуговуванню та ремонту сільгосптехніки CASE з 1997 року, фахівці НОВАГРО-СЕРВІС проводять діагностику, обслуговування та ремонт кліматичних установок практично будь-якої мобільної техніки з використанням професійних установок ROBINAIR, WURTH і PROTOCLIMA з обов'язковим дотриманням технологій заводу-виготовлювача. Такі підходи до ремонту і обслуговуванню даної системи перевірені часом і дозволяють досягти максимальної ефективності роботи і довговічності агрегатів кліматичної установки.

Більшість виробників рекомендують обслуговувати автокондиціонер один раз в 2-3 року, якщо автомобіль порівняно новий (менше 6 років). На техніці старше 6 років це рекомендується робити щорічно. Крім планового обслуговування, кліматичні системи ремонтуються у разі поломки механічної частини і розгерметизації. Крім того, систему доводиться розбирати з відкачуванням газу при ремонті деяких інших систем: демонтаж двигуна і КПП, а також кабіни. Ми проводимо такі роботи на нашій виробничій базі, а також в умовах виїзду до клієнта, в т.ч. і з використанням автономного генератора електричної енергії.

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.