NEW HOLLAND

Оригінальний каталог запчастин техніки NewHolland
Перейти до сайту NewHolland

nh-logo-siteNew Holland Agriculture - світовий лідер

За маркою New Holland Agriculture, що заслужила визнання в усіх частинах світу, стоять досвід і знання, накопичені компаніями, що змінили вигляд світової сільськогосподарської індустрії.

Компанія New Holland використовувала досягнення попередників для налагодження випуску безпрецедентно широкого спектру сільськогосподарської техніки, здатної задовольнити потреби клієнтів в будь-якій країні світу.

Мережа виробничих і сервісних підрозділів охоплює весь світ. Більш 3,000 дилерів, забезпечують марці глобальну присутність і якісний сервіс практично в будь-якій країні світу. Сільськогосподарські підприємці більш 160-ти країн мають можливість купувати і вільно обслуговувати техніку New Holland, а також отримувати консультації та інші послуги, що забезпечують успіх їхнього бізнесу.
1895 г. Начало истории компании New Holland1917г. автомобильный плуг Ford Fordson Модель Fnew-holland-history-3new-holland-history-4new-holland-history-5new-holland-history-6new-holland-history-7new-holland-history-8new-holland-history-9new-holland-history-10new-holland-history-11new-holland-history-12new-holland-history-13new-holland-history-14

Исторія компанії New Holland

1895 р.
Ейб Циммерман (Abe Zimmerman) організував ремонтне підприємство для сільськогосподарської техніки в Нью Голланд, штат Пенсільванія, США. Саме цьому місту компанія зобов'язана своєю назвою. Крім того, в тому ж 1895 році Олександр Брад (Alexandre Braud) представив фермерській спільноті Західної Франції перші стаціонарні молотарки.

1903 р
Циммерман заснував компанію New Holland Machine Company, що спеціалізується на виробництві кормодробілок і інших засобів механізації праці для потреб навколишніх фермерів.

1900-і рр.
На початку 1900-х Генрі Форд налагодив роботу своїх автомобільних заводів в Детройті. Впроваджена їм технологія масового виробництва революционизировала автомобільну промисловість і відкрила можливість для організації масштабного випуску тракторів.

1906 р
Бельгійський механік Леон Клейс (Leon Claeys) зайнявся виробництвом молотарок. У 1909 він відкрив функціонуючий і донині машинобудівний завод в Зедельгеме, Бельгія.

1907 р
Форд представив світу "автомобільний плуг", - прототип першого призначеного для масового виробництва трактора з бензиновим двигуном.

1917 р
Початок виробництво "автомобільного плуга" під торговою маркою Fordson Model F на заводах знов заснованого підприємства Henry Ford & Son Company.

1918 р
Рік по тому зі складальних конвеєрів заводу легкових і вантажних автомобілів в Турині зійшов перший трактор Fiat Model 702. Ця модель виграла міжнародне змагання по оранці в Сенлі (Франція). Model 702 стала першим сільськогосподарським трактором марки Fiat, а також першим масово виробленим італійським трактором.

1930 р
Для масштабного впровадження тракторів в національне сільськогосподарське виробництво засновник Fiat сенатор Джованні Аньєллі (Giovanni Agnelli) налагодив співпрацю з рядом італійських аграрних кооперативів.

1939 р
Форд оснастив трактори серії N, що стала однією з найуспішніших в історії тракторобудування, навісними пристроями трехточечного типу.

1947 р
Заснована Циммерманом компанія змінила ім'я на Sperry New Holland і вийшла на ринок з першої в своєму роді сінної плющилкою, яка істотно підвищила рівень механізації збиральних робіт.

1950-і рр.
В кінці 1950-х Fiat розпочав виробництво двох нових моделей - Model 18 (відома під ім'ям "La Piccola") і Model 18, завдяки яким компанія здобула широку популярність на міжнародному ринку.

1960-і рр.
У це десятирічча підприємство Клейса стало одним з найбільших в Європі виробників комбайнів.

1964 р
Компанія Sperry New Holland придбала більшу частину бізнесу в підприємстві Клейс.

1973 р
Початок виробництва моделі Fiat 640, що стала найбільш продаваною в серії "Nastro Oro". Вона користується визнанням у всьому світі і понині.

1974 р
З конвеєра Sperry New Holland зійшов перший в світі двороторний комбайн. Реалізована в ньому інженерна концепція продовжує лідирувати в сегменті продуктивної збиральної техніки.

1975 р
Брад випустив свою першу виноградозбиральну машину під назвою Model 1020. Подальшим її розвитком стала 1014, що прославилася як найпопулярніша прибиральна машина в історії виноградарства: менше ніж за чотири роки вона знайшла більше 2 тисяч покупців.

1970-і р.р.
До кінця цього десятирічча продукція тракторобудівного підрозділу Fiat збувалася в 140 країнах світу.

1980-і р.р.
Компанія Ford, що запропонувала ринку ряд таких важливих інновацій, як силова гідравліка, пневматичні шини, дизельні двигуни і триточкові навісні пристрої, продовжує залишатися провідним гравцем на ринку тракторів.

1986 р
Ford набуває Sperry New Holland, що призводить до появи компанії Ford New Holland Inc.

1991 р
Група Fiat, яка придбала підприємство Брад, стає власником 80% бізнесу Ford New Holland. Процес інтеграції завершується виходом на ринок New Holland в якості нової торгової марки в 1994 р. B результаті злиття New Holland і Case Corporation під егідою Fiat у 1999 році компанія стає структурним підрозділом CNH і отримує доступ до колосальних ресурсів, що дозволяє їй реалізувати агресивну політику поновлення виробленого асортименту і підняти якість обслуговування клієнтів на новий рівень.

Наші дні
Сьогодні New Holland - світовий лідер у виробництві сільськогосподарської техніки. Широта спектра продукції здатна задовільнити потреби фермерів і підрядників будь-якій частини світу. New Holland - одна з найбільш нагороджених за інновації та технологічні досягнення. Однак, найголовнішим досягненням є заслужено висока репутація в світовому фермерському співтоваристві. New Holland - винахідлива, технологічна і динамічна компанія, що служить надійним партнером для світової сільськогосподарської індустрії.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.