Новагро - продаж, обслуговування, ремонт і постачання запчастин для будівельної і дорожньої техніки.У 2019 наше підприємство починає освоювати новий напрямок діяльності - продаж, обслуговування, ремонт і постачання запчастин для будівельної та дорожньої техніки.

Ми стали партнерами офіційного дистриб'ютора техніки SDLG Volvo Group SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co.) - машинобудівна компанія, яка заснована в 1972 році. Штаб-квартира і головне підприємство площею понад 1 мільйон квадратних метрів знаходяться в міському окрузі Ліньі на сході Китаю, в провінції Шаньдун.

Новагро-Сервис - официальный дилер MOTULФранцузька компанія MOTUL відома, як виробник високоякісних преміальних автомобільних, мотоциклетних і індустріальних мастильних матеріалів. MOTUL є найстарішим у світі виробником мастильних матеріалів, і за майже 160 років своєї роботи компанія запропонувала велику кількість революційних ноу-хау та інновацій, які стали поворотними моментами історії цілої галузі.

Продаж вживанної техніки з комісійного майданчикаПропонуємо для наших клієнтів та інших зацікавлених осіб та підприємств, послуги продажу сільськогосподарської техніки CASE IH , New Holland та інших брендів ( комбайни, трактори, оприскувачі та інше), яка була у вжитку, з нашого комісійного майданчика.

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування та ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м.Кропивницький кол. Кіровоград), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький кол. Кіровоград) унікальний для України паливний стенд для діагностики і ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (кол. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому, ремонт ТНВД в Кіровограді, ремонт систем COMMON RAIL в Кропивницькому, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів, ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури, то Вам необхідно звернутися саме до нас.