ТОВ «Новагро-Сервіс» пропонує своїм клієнтам наступні послуги:
 • ремонт і обслуговування сільськогосподарської техніки (тракторів, комбайнів) виробництва корпорації CNH ( CASE IH, New Holland)
 • ремонт гидростатических трансмісій зернозбиральних комбайнів
 • ремонт паливних систем BOSCH, в т.ч. систем Common Rail
 • ремонт двигунів CUMMINS
 • відновлювальний ремонт агрегатів очищення зернозбиральних комбайнів (шнеків, решіт, корит шнеків і т.д.)
 • ремонт двигуна IVECO, FPT, John Deere, CASE, New Holland, Perkins Кропивницький
 • діагностика двигуна IVECO, FPT, John Deere, CASE, New Holland, Perkins Кропивницький
 • ремонт трансмісій Кропивницький
 • ремонт електросистем трактора Кропивницький
 • ремонт електросистем комбайна Кропивницький
 • ремонт електросистем CASE Кропивницький
 • ремонт електрообладнання CASE Кропивницький
 • ремонт гідросистем case Кропивницький
 • ремонт JCB Кропивницький
 • ремонт тракторів Кропивницький
 • ремонт комбайнів Кропивницький
 • ремонт гідравліки CASE Кропивницький
 • ремонт електронних блоків управління Кропивницький
 • ремонт панелей приладів case NEW HOLLAND Кропивницький
На території нашої організації, ми маємо в своєму розпорядженні обладнанні для виконання ремонтів майстерні, площа яких дозволяє виробляти одночасний ремонт до 10 комплектних одиниць техніки. Одним з основних видів здійснювальних нашими фахівцями ремонтів є ремонти зернозбиральних комбайнів і тракторів CASE IH і New Holland. За цими видами техніки ми виконуємо практично будь-які ремонти, включаючи ремонт двигунів, паливних систем, турбокомпресорів, трансмісій, гідросистем, систем рульового керування, гідростатичних трансмісій, систем кондиціонування повітря, електросистем. Всі роботи виконуються з використанням оригінальних запасних частин і витратних матеріалів. Обов'язковою умовою всіх ремонтних операцій є точне дотримання технології ремонту розробленої виробником техніки, в даному випадку - Концерну CNH. У розпорядженні наших фахівців є великий набір спеціальних пристосувань для виконання ремонтів за такими технологіями. Фахівці нашої організації також в повній мірі володіють необхідним комп'ютерним і програмним оснащенням для виконання всіх діагностичних процедур, процедур заміни програмного забезпечення в електронних системах управління, передбачених виробником техніки.

В силу специфіки сільськогосподарського виробництва, багато ремонтів виконуються у виїзному режимі на території замовника, а іноді і в польових умовах. Наші можливості дозволяють зробити одночасний виїзд чотирьох бригад фахівців для діагностики і ремонту техніки. У виїзних умовах дуже часто проводяться ремонти електро- і гідросистем, систем кондиціонування, зняття-встановлення агрегатів, ремонт ходової частини і т.і. Капітальні ремонти агрегатів виконуються тільки в стаціонарних умовах. Для постійних клієнтів діє система консультативних послуг, спрямована на сприяння інженерної службі клієнтів у виявленні причини виникнення несправності і найбільш оперативного її усунення. При організації виїзду проводиться аналіз інформації, отриманої від клієнта і визначаються кілька передбачуваних варіантів ліквідації несправності. Виїзна робота по можливості будується в напрямку одноразового виїзду, який передбачає одночасно діагностику та усунення несправності з використанням запасних частин отриманих попередньо з нашого складу, на якому, ми намагаємося підтримувати досить великий обсяг запасних частин.

В період міжсезоння, наші фахівці проводять виїзні дефектувальних огляди техніки з метою складання для інженерних служб клієнтів графіків ремонтів і визначення потреби в запасних частинах і витратних матеріалах на найближчий час. У разі необхідності, наші фахівці можуть проводити тренінги для технічного персоналу клієнтів, які експлуатують техніку CNH. Крім перерахованого, нами проводиться під замовлення відновлювальний ремонт елементів обмолоту і систем очищення зернозбиральних комбайнів, таких як шнеки, корита шнеків і решета.

У складі нашої ремонтної майстерні з 2002 року працює дільниця по ремонту паливної апаратури, на якій ми по теперішній час виробляємо діагностику і ремонти паливних систем виробництва фірми BOSCH, починаючи від традиційних рядних ТНВТ і закінчуючи сучасними системами Common-Rail, які встановлюються не тільки на техніку CNH, а й сільгосптехніку John Deere, Massey Ferguson, Claas і інших виробників, а також паливні системи вантажної техніки Mercedes, MAN, DAF, MACK, Renault і т.і. Відзначимо, що вищевказані роботи також проводяться з використанням запасних частин оригінального виробництва. Відновлені деталі паливних систем для ремонтів ми не використовуємо.

Окремим і досить об'ємним напрямком діяльності нашої організації є обслуговування, ремонт двигунів і постачання запчастин до двигунів CUMMINS. Ми є партнерами офіційного дистриб'ютора CUMMINS в Україні. Наші фахівці проводять капітальні та дрібні ремонти двигунів цього виробника, які встановлюються не тільки на сільгосптехніку, а й на стаціонарні агрегати, вантажну і будівельну техніку в гарантійний та післягарантійний періоди експлуатації техніки. Механіки нашої організації, які виконують вищевказані ремонти мають високу кваліфікацію, яка підтверджується відповідними сертифікатами після проходження регулярних курсів. Проведення дрібних і середніх ремонтів двигунів CUMMINS також може виконуватися в виїзному режимі.

Практично на всі ремонтні роботи, виконані з урахуванням наших вимог, ми даємо гарантію і в разі необхідності проводимо усунення неполадок, що виникли в гарантійний період. Крім того, наші фахівці готові дати рекомендації по найбільш ефективної та безвідмовної експлуатації техніки.

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.