Наше підприємство працює на ринку обслуговування, ремонту, постачання запасних частин та продажу техніки CASE та NewHolland з 1997 року. На даний момент ми пропонуємо комплексне обслуговування сільськогосподарських підприємств, які в своєму парку мають зернозбиральні комбайни, трактори, оприскувачі, сівалки та інші види сільгосптехніки, яка випускається Концерном CNH (Case, New Holland). Наша виробнича база розташована на площі 0,5 га на околиці міста Кропивницького (кол. Кіровограда), в безпосередній близькості від окружної дороги що робить можливим прийом великогабаритної техніки для її демонстрації на виставковому майданчику, а також для ремонту. Таке розташування також істотно полегшує пошук нашої організації і під'їзд до нас клієнтів з інших областей, завдяки відсутності необхідності руху по місту Кропивницькому (кол. Кіровограду). На нашій виробничій базі, крім виставкового майданчика, складських та офісних приміщень, ми маємо в своєму розпорядженні майстерні площею 700 кв. м, які дозволяють проводити ремонти техніки наших клієнтів цілий рік, незалежно від погодних умов. Нашими постійними клієнтами є підприємства-власники техніки з багатьох областей України.

Основна частина робіт, пов'язаних з ремонтом гідравлічних, електричних, частково агрегатів трансмісій і інших допоміжних систем техніки, враховуючи складність і дорожнечу транспортування, по можливості проводиться безпосередньо в господарствах замовників. Для цих цілей ми маємо в своєму розпорядженні досвідчених фахівців, які пройшли відповідне навчання, мають в своєму розпорядженні всю необхідну технічну документацію, програмне забезпечення. Ми маємо достатню кількість автомобілів, обладнаних усім необхідним для проведення таких робіт на виїзді.

На переважну більшість робіт, зроблених нашими фахівцями ми надаємо гарантію і робимо безкоштовний ремонт відповідних вузлів в гарантійний період. Ділянка ремонту двигунів і ділянку паливної апаратури роблять ремонти не тільки відповідних систем техніки CASE і New Holland, а й сільськогосподарських машин інших виробників, а також вантажної техніки.

Розвитком напрямки ремонту паливних систем стала в кінці 2012 року організація на базі нашого підприємства авторизованого Бош Дизель-Сервісу (Bosch Diesel Service). У 2012 році нами закуплено і запущено в експлуатацію нове обладнання для діагностики і ремонту сучасних дизельних паливних систем в складі стенду EPS815 з дообладнанням для ремонту систем вприскування Common Rail, а також діагностичний комплекс KTS Truck. Наші фахівці пройшли навчання в навчальних центрах Bosch в Києві і Москві як по ремонту вузлів і агрегатів паливної апаратури, так і по діагностиці паливних та інших систем на автомобілях і інших видах техніки по методикам і з використанням обладнання Bosch.

На території нашої виробничої бази, ми маємо в своєму розпорядженні спеціально обладнані склади, загальною площею близько 300 кв. м. П'ятнадцятирічний досвід роботи з технікою CASE та New Holland дозволяє нам підтримувати на складі достатній запас найбільш затребуваних запасних частин і витратних матеріалів для проведення ремонтів.

Ми віддаємо перевагу оригінальним запасним частинам і витратним матеріалам до техніки CASE / New Holland, однак крім таких, пропонуємо клієнтам також продукцію таких брендів як BOSCH, Cummins, Mobil, Fleetguard, Motul, продукція багатьох з яких встановлюється на техніку CNH заводом-виробником. Крім запасних частин на складі, ми також здійснюємо поставку їх, на основі заявок, зроблених замовником в термін, який як правило не перевищує 10 - 30 днів зі складів в Європі і США. На придбані запасні частини поширюється гарантія виробника.

Бренди

case-logo
nh-logo-site
CNH Industrial
Cummins
BOSCH
MOTUL

Корисна інформація

Професійна діагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок

Давно минули часи коли в жарку пору техніка працювала з відкритими вікнами! Ми з радістю...

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки

Ремонт і діагностика будівельної, дорожньої, гірничо-видобувної та комунальної техніки
Одним з відносно нових і перспективних напрямків роботи нашого підприємства останнім часом став ремонт і...

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan

Система контролю якості ремонту. Bosch QualityScan
З 2015 року у нашому BOSCH DIESEL SERVICE при проведенні ремонтів інжекторів системи Common Rail...

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT

Двигуни Cummins ISF-2.8 на Газель-Бізнес та Газель NEXT
Приблизно третина обсягів усіх ремонтів вироблених нашою організацією доводиться на поточні і капітальні ремонти двигунів...

Сервіс та послуги

serviceПіслягарантійне обслуговування cельхоз. техніки CASE IH и New Holland

Детальніше...

uslugiКомпанія має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал, парк техніки, обладнання і площи для всіх видів ремонтних робіт сільськогосподарської техніки.

Детальніше...

uslugiДіагностика, обслуговування та ремонт будь-яких кліматичних установок сільськогосподарської, будівельної, спец.техніки, а також легкових та вантажних автомобілів.

Детальніше...

Запчастини

zapchastiБільш 10 000 запасних частин на складі.
Завжди в наявності високоякісні витратні матеріали та експлуатаційні рідини.

Детальніше... Дізнатися наявність

Послуги трала

Замовити послуги трала для перевезення великогабаритної с/г техніки:

+38 (050) 596-98-12

+38 (096) 325-66-36

Передзвоніть мені!

Компанія Новагро надає послуги з обслуговування і ремонту тракторів і комбайнів CASE і New Holland як на своїй території (м. Кропивницький (колиш. Кіровоград)), так і з виїздом до замовника в будь-яку точку України. Ви також можете замовити будь-які запчастини для сільгосптехніки. У розпорядженні майстерень Новагро (Кропивницький (колиш. Кіровоград)) унікальний для України паливний стенд для діагностики та ремонту паливних систем сільськогосподарської техніки. Якщо Вас цікавлять такі послуги, як ремонт паливних систем BOSCH в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт форсунок в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт ТНВД в м Кропивницький (колиш. Кіровоград), ремонт систем COMMON RAIL, ремонт паливних насосів в Кропивницькому, ремонт інжекторів в Кропивницькому (колиш. Кіровоград), ремонт систем упорскування дизпалива, ремонт дизельної паливної апаратури в м.Кропивницький (колиш. Кіровоград), то Вам необхідно звернутися саме до нас.